Tomáš Klus - "Nenávratná"

Obhajoba finačního "zneužívání" mužů

11. března 2012 v 21:30 | Zany |  Moje názory
Odsuzování zlatokopek mi leze krkem. Soužití s pracháčem mi totiž ze strany dotyčné dívky spíše než jako parazitismus přijde jako dokonalá symbióza, totiž vztah, kdy jeden druhému neškodí, spíše naopak jsou si prospěšní. A proč to tak vidím? Protože nepodceňuji muže!
Bohatý a většinou také postarší muž, který se do tohoto vztahu pouští totož ví. Musí vědět. V životě si jistě zažil dost sobeckého intrikování a závisti, jistě je natolik sebestředný, aby uznal, že jeho vzhled je pod hranicí fyzické přitažlivosti a za ta léta už také jistě ví, jak mocnou zbraní peníze jsou.
Na druhé straně máme ženu, která také ví. Ví co chce. Okolím je možná považována za hloupou husičku, ale ona má dostatek sebevědomí a ví jak dosáhnout svého. Musí to být žena silná, která dokáže odvrátit nebezpečí číhající v ostatních dívkách, které nekoukají nalevo napravo a stát se vyvolenou, kterou si muž povede k oltáři. Musí také vedět nakolik je schpná se zapřít, musí umět okouzlit. Musí znát výšku své ceny.
On získává jistotu v podobě reprezentativní manželky, se kterou se může všude chlubit a kterou mu ostatní muži budou jistě závidět, má ženu, kterou může hýčkat a udělat z ní královnu a ví, že ona pro něj na oplátku udělá to samé. Jí jsou odměnou drahé šaty, pozornost, šperky, cestování po světě, vysoká společnost a přední stránky novin.
Možná je to trochu zvrácené, každoádně jsou to předpoklady pro vytvoření spokojeného vztahu, kde si partneři navzájem mají co nabídnout. Předtím, než začnete mluvit o ubohosti, šáhněte si do svědomí a ujistěte se, že z vás nemluví závist. Je uměním zamyslet se a dokázat si přiznat, co s námi peníze dělají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama